Pašā Itālijas sirdī, starp sniegotajām Apenīnu virsotnēm un Adrijas jūras saulainajiem liedagiem, ielejā, kur kopš seniem laikiem tika audzēti ārstniecības augi un no tiem izgatavotas zāles, 1990. gadā itāliešu farmaceiti nosprauda mērķi izstrādāt augstas kvalitātes dermatokosmētiku un tā sasniegšanai tika dibināts uzņēmums „LABORATORI RIUNITI DELLE FARMACIE”.

„Šobrīd „LABORATORI RIUNITI DELLE FARMACIE” ir mūsdienīgs ražošanas uzņēmums ar savu pētniecības laboratoriju un augsta līmeņa speciālistiem, kuru daudzgadīgā darba rezultāts ir vainagojies ar dermatokosmētikas līdzekļu līniju „BIOAPTA”

Lai nodrošinātu produktu atbilstību kvalitātes standartiem uzņēmumā „LABORATORI RIUNITI DELLE FARMACIE” kopš 2004. gada tiek īstenota kvalitātes vadības sistēma saskaņā ar UNI EN ISO 9001: 2008. ISO 9001 sertifikāts ir sava veida uzņēmuma „vizītkarte” jebkurā tā darbības jomā un tas garantē, ka vadība kontrolē uzņēmuma darbības procesus starptautisko standartu līmenī.

Turklāt „LABORATORI RIUNITI DELLE FARMACIE” laboratorijas ir sertificētas atbilstoši GMP (Good Manufacturing Practices for cosmetic products) standartam UNI EN ISO 22716:2008. GMP standarts regulē un novērtē visus ražošanas un laboratoriskās pārbaudes parametrus, un garantē produkta medicīnisko drošumu.