Bioapta un Aptasol- saules aizsardzības līnijas līdzekļi 24. starptautiskajā Baltijas tūrisma izstādē-gadatirgū “Balttour 2017”!


No 3. līdz 5. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika 24. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2017”. Tā ir plašākā un nozīmīgākā tūrisma izstāde Baltijā, kas ik gadu atklājot jauno tūrisma sezonu reģionā un rada svētku sajūtu gan nozares profesionāļiem, gan ceļotgribētājiem.
„Balttour 2017” vienuviet varēja apskatīt vairāk nekā 470 stendus, kuros savus piedāvājumus prezentēja ap 850 tūrisma uzņēmumu no 41 pasaules valstīm.
Trīs dienas Ķīpsalā apmeklētājiem bija iespēja apskatīt un tuvāk iepazīties ar Bioapta saules aizsardzíbas līdzekļu līniju Aptasol.
Tā bija lielsika iespēja visiem tūristiem un ceļot gribētājiem iegūt informāciju par Aptasol līdzekļu burvīgo iedarbību un svarīgo nozīmi ādas kopšanās pirms un pēc saules peldes.

IMG 6253 


4.-6.11.2016        Baltic Beauty 2016

Tiekamies no 4-6. novembrim Baltic Beauty 2016 lieliskajā BIOAPTA stendā, kurā varēsiet testēt kosmētikas produktus un iegūst profesionālu “BIOAPTA” kosmētikas konsultāciju!
Mēs piemeklēsim Jums vispiemērotāko dermokosmētiku ikdienas vai problemātiskas ādas kopšanai.
Bonusā atlaides līdz pat 50% !

Meklē “BIOAPTA” no 4.-6. novembrim Ķīpsalas izstāžu zāles A10. stendā un seko līdzi mūsu jaunumiem www.Facebook.com/bioapta

BB 16 1000x750pix reklaama Facebook aa LAT 01

Tavs skaistums vakar, šodien un rīt!


Baltic Beauty 2015

Balticbeauty2015 resize


Baltic Beauty 2014

Balticbeauty2014 resize

 


11.04.2016.
Sadarbojoties ar medicīnas portālu medicine.lv, visu aprīļa mēnesi ir iespēja testēt BIOAPTA produktus sausas vai jutīgas ādas ikdienas kopšanai "Aptaskin" un " Aptabody".
"Aptaskin" – izteikti maigs mazgāšanās līdzeklis ikdienas higiēnai
" Aptabody" – mitrinoša un mīkstinoša ķermeņa emūlsija.
Šie līdzekļi netikai nodrošina maigu un kvalitatīvu adas attīrīšanu, intensīvu barošanu, svaigu un gludu izskatu, bet tiem ir arī virkne būtisku priekšrocību, kas ļauj panākt ilgstošu efektu. To vidū ir ādas pretestības paaugstināšana pret ārējo faktoru iedarbību, tās dabisko aizsardzības un atjaunošanās mehānisma aktivizēsanu.

http://www.medicine.lv/raksti/bioapta-produkti-adas-ikdienas-kopsanai-aptaskin-un-aptabody02.05.2016.
Sadarbībā ar medicīnas portālu medicine.lv, maija mēnesī norisinās akcija, kuras laikā piedāvajam testēt BIOAPTA mazgāšanas līdzekli intīmai higiēnai "Intimo Softcare". Līdzeklis ir testēts virknē klīniskajos pētījumos, kuri garantē absolūtu drošību. Šis mazgāšanās līdzeklis ir piemērots jaundzimušo, zīdaiņu un mazu bērnu intīmās higienas vajadzībām, un ir īpaši noderīgs kā palīglīdzeklis dažādu simptomu gadijumos (iekaisumi, vulvovaginīts, balanīts, balanopostīts, hemoroīdi, autiņbiksīšu izsitumi), ka arī gadijumos, kad ir parasto intīmās kopšanas līdzekļu nepanesība.

http://www.medicine.lv/raksti/bioapta-mazgasanas-lidzeklis-intimai-higienai-intimo-softcare